БАТЬКИ, ЯКІ ВИХОВУЮТЬ ДВОХ І БІЛЬШЕ ДІТЕЙ ВІКОМ ДО 18 РОКІВ МАЮТЬ ПРАВО НА СОЦІАЛЬНУ ПІЛЬГУ ВІД ДЕРЖАВИ: ЯК СКОРИСТАТИСЯ?

Відповідно до п. 167.1 ст. 167 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) cтавка податку на доходи фізичних осіб становить 18 відсотків бази

Continue reading »